Nataka Niwe na Wewe.... Le Mahabat...

Mmh napita tu
 
I am marvelously fantastic.

It's been a while, indeed.

Want some beef hot dog koromije with some honey chipotle salsa on it?

Ooohhh my gooosh....!!! Samasoti is coming right now..... hahahahahaaa I can see and smell it.

You know how I love fish Koromije.. ..yeah I want some with everything in it.

Where have you been JJ?
 
Hehehe bichwa lileeee....... Halina ubongo lakini Lina akili..... Linaona Bila mijicho .


Lile bichwa mahaaabt

Hahahahahahahahaaaa looh
Haya bana wacha nitabasamu kwa afya yangu heheehe
 

Ungekuwa shupavu zaidi kama ungekuja na kitambulisho chako cha zamani ungekuwa umewasaidia uliotaka kuwasaidia haswaa.

Anyways, welcome to JF Jungle boy if at all you are really a new member!!
 
Hahahahahahaa usiwaze na kufikiria hivo..... ushawahi kuwaza kuwa bibi wa miaka 46 bado ana utamu...!!?? Au ni ugwadu tuu umekushika hehehehe
Sina ugwadu, I just have a feeling that you could be so sweet. At 46 you've done it all, unataka kidume cha kukupa utamu. The good thing is, no contraception is needed anymore[emoji12]
 

Similar Discussions

Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…