Thats another bullshit
Kwahiyo Shetani yupo upande wa Rose? is that what you means
But what kind of God are you talking about.....................umezaa nje ya ndoa, umevunja ndoa yako takatifu na ya Dr Slaa pia for your own benefit, then you came here in the name of God.
Forget about God hapa, tujadili sheria tu. vinginevyo wewe ni mzinifu tu mbele ya Mungu na katu hayupo upande wa wazinzi(thats not me, its according to Bible and you knew it)
If you got nothing to say then you better rest your keyboard more than showing how..................