Battle: Dar es Salaam vs Nairobi

Ngoja nianze kukufanyia research kwa hizi picha zako,kama unajichanganya na wa TZ,waethiopia na wakenya nitakujua hadi unapodeliver misosi ya doordash,umri umeenda huo halafu ni shoga,navyoijua US sijui kama una marinda ww
I wish you play that game so I can have the excuse to send your profile link some place and I expose your identity including all your travels …. Let’s go!…
 
Hujui hata kushika bunduki.
Send me your pic holding one… do you know what type of gun it is ?… am a life member of NRA .. you need proof?…. You can’t talk to me about guns … stay in yo lane kilaza …😁
 
Send me your pic holding one… do you know what type of gun it is ?… am a life member of NRA .. you need proof?…. You can’t talk to me about guns … stay in yo lane kilaza …😁
I don't see any reason to put my personal life here. You bastard, keep looking for attention. But we won't give it to you.
 
I wish you play that game so I can have the excuse to send your profile link some place and I expose your identity including all your travels …. Let’s go!…
Maku acha kutisha watu fala ww,ushauza nyago lako humu ngoja tukuonyeshe pimbi ww
 
Maku acha kutisha watu fala ww,ushauza nyago lako humu ngoja tukuonyeshe pimbi ww
Make your move uone …Please do !it’s not ethical for me to go that far since it’s just a chat forum with friendly fires but in your case I will make an exception…😜
 
Next time you try to enter illegally, I will be waiting for you on the other side…we don’t need foreign omba omba in America…. Stay away ..🤣🤣🤣
View attachment 3268333
You the weirdest lil nigga in world I swear with your obsession with America and Tanzania. Why are you in JF hyping up Kenya against Tanzania if you're in the US. Who you trying to impress? Don't you have friends in the US? I honestly seriously doubt you live in the US. Probably visit your cousins once in a while and be all starstruck come on JF to fake flex. Lil trick nigga. Lol. Taking it from someone who knows America, Kenya and Tanzania, i can smell your BS from miles away (or kms for youre fake a**)
 
Mr. Know It All, mtaalamu wa kila kitu. Leo sasa wewe ni Gun Instructor. 🤣 🤣 🤣
Wewe mpuuzi hujui kisheria kila mtanzania ni lazima apate mafunzo ya kijeshi baada ya form 6?
Mpaka leo huwezi pata ajira serikalini bila mafunzo ya kijeshi na zamani ilikuwa huwezi jiunga na university bila mafunzo ya kijeshi.

Nyie mnafikiri sisi ni wenzenu?

 
Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…