mwaiofhawaii
JF-Expert Member
- Dec 24, 2022
- 6,514
- 6,929
Good luck… all my information is on privacy lockdown and I pay every month for the service… am lucky to live in America…but on the other hand , I got people with access to technology you will never have… I know more about you … how come you haven’t denied my post about your place of work… Raha liquid in Dar…. You just got upset and that’s why you resulted to gay shit… I knew I touched a sensitive nerve in your psyche…I can expose you more but I don’t want to cross a red line…but try me …umia pole pole 🤣🤣🤣🤣unatwa dick-son..! inakaa ukoo wa Sadima ni mashoga! utakuwa umewekwa kinyumba huko ulipo mwaiofhawaii mwai sadima dickson! soon naweka picha yako humu!
Best post of the week…..🔥🔥🔥Whenever an unbiased educated Tanzanian comes to this thread, Geza gets a beating. He only flourishes among his blindly patriotic sycophants.
ni-deny ili iweje nakuacha mpumbavu ujidai! as i said i dictate the agenda!Good luck… all my information is on privacy lockdown and I pay every month for the service… am lucky to live in America…but on the other hand , I got people with access to technology you will never have… I know more about you … how come you haven’t denied my post about your place of work… Raha liquid in Dar…. You just got upset and that’s why you resulted to gay shit… I knew I touched a sensitive nerve in your psyche…I can expose you more but I don’t want to close a red line…but try me …umia pole pole 🤣🤣🤣🤣
We mjomba ni kati ya watu wapumbavu zaidi humu ndani 🤣🤣🤣🤣 unatishia watu kwamba uta wa expose . We jamaa ni mshamba wa wapi.?Good luck… all my information is on privacy lockdown and I pay every month for the service… am lucky to live in America…but on the other hand , I got people with access to technology you will never have… I know more about you … how come you haven’t denied my post about your place of work… Raha liquid in Dar…. You just got upset and that’s why you resulted to gay shit… I knew I touched a sensitive nerve in your psyche…I can expose you more but I don’t want to close a red line…but try me …umia pole pole 🤣🤣🤣🤣
You Bongolalas started this fight … I didn’t…you can end it as well or as they say, if you can’t take the heat, then get off the kitchen 🤣🤣🤣🤣We mjomba ni kati ya watu wapumbavu zaidi humu ndani 🤣🤣🤣🤣 unatishia watu kwamba uta wa expose . We jamaa ni mshamba wa wapi.?
Why don’t you tell that to Geza errand boy… he initiated all this…🤣🤣🤣🤣We mjomba ni kati ya watu wapumbavu zaidi humu ndani 🤣🤣🤣🤣 unatishia watu kwamba uta wa expose . We jamaa ni mshamba wa wapi.?
mwai sadia dickson mwaiofhawaii i dictate the fight!You Bongolalas started this fight … I didn’t…you can end it as well or as they say, if you can’t take the heat, then get off the kitchen 🤣🤣🤣🤣
We ndio mpuuzi ulianzisha huu ujinga, nakumbuka few months ago ulijitangaza kuwa wewe ni tajiri na ulipost visenti mbuzi vyako, juzi Kati ukarudia tena, ichoboy akazivuta kende zako 🤣🤣🤣 wabonge wakakugaragaza, chupi zako zote zikaanikwa kwa kimbelembele chako cha kujifanya eti unamiliki 8 trucks 🤣🤣🤣 kumbe umekopa truck moja na wewe pia ni truck driver 🤣.. saivi una hasira kwasababu ukweli wako wote tunaujua ati unatishia watu kuwa expose ... Mpuuzi mmoja wewe 🤣🤣🤣Why don’t you tell that to Geza errand boy… he initiated all this…🤣🤣🤣🤣
You want me to post picha yako kwa job with your fellow workers… I will protect their faces ….🤣🤣🤣🤣ni-deny ili iweje nakuacha mpumbavu ujidai! as i said i dictate the agenda!
I see you have a memory of an insect…. Go back and figure out how this personal battle started… Sama boy … I have so far spared you …. But I know about you too…🤣🤣🤣😄😄We ndio mpuuzi ulianzisha huu ujinga, nakumbuka few months ago ulijitangaza kuwa wewe ni tajiri na ulipost visenti mbuzi vyako, juzi Kati ukarudia tena, ichoboy akazivuta kende zako 🤣🤣🤣 wabonge wakakugaragaza, chupi zako zote zikaanikwa kwa kimbelembele chako cha kujifanya eti unamiliki 8 trucks 🤣🤣🤣 kumbe umekopa truck moja na wewe pia ni truck driver 🤣.. saivi una hasira kwasababu ukweli wako wote tunaujua ati unatishia watu kuwa expose ... Mpuuzi mmoja wewe 🤣🤣🤣
🤣🤣🤣 We ni mpumbavu kweli, unanitisha.? Me Nilishawahi kupost hadi cheti changu cha kuzaliwa humu ndani. Kichaa weweI see you have a memory of an insect…. Go back and figure out how this personal battle started… Sama boy … I have so far spared you …. But I know about you too…🤣🤣🤣😄😄
plse do! 😆 😆You want me to post picha yako kwa job with your fellow workers… I will protect their faces ….🤣🤣🤣🤣
Kuna ufanano wowote na ile jua kali yenu?The problem with you guys is lack of exposure… I have seen countless blue tartan tracks…. Tembea dunia kilaza….below is my college tartan track …View attachment 2775630
Hadi sasa asilimia kubwa ya wakenya wapo exposed humu ila wabongo ni mmoja tu tena kwa sababu amewahi kujipost mwenyewe humu.We mjomba ni kati ya watu wapumbavu zaidi humu ndani 🤣🤣🤣🤣 unatishia watu kwamba uta wa expose . We jamaa ni mshamba wa wapi.?
🤣🤣Jua kali nation, always jua kali.