"Somebody 's me"

"Somebody 's me"

"Somebody's Me"

You, do you remember me
Like I remember you?
Do you spend your life
Going back in your mind to that time?

'Cause I, I walk the streets alone
I hate being on my own
And everyone can see that I really fell
And I'm going through hell
Thinking about you with somebody else

[Chorus:]
Somebody wants you
Somebody needs you
Somebody dreams about you every single night
Somebody can't breathe, without you it's lonely
Somebody hopes that one day you will see
That somebody's me [2x]
Yeah

How, how did we go wrong?
It was so good and now it's gone
And I pray at night that our paths soon will cross
And what we had isn't lost
'Cause you're always right here in my thoughts

[Chorus:]
Somebody wants you
Somebody needs you
Somebody dreams about you every single night
Somebody can't breathe, without you it's lonely
Somebody hopes that someday you will see
That somebody's me
Oh, yeah

You'll always be in my life
Even if I'm not in your life
'Cause you're in my memory
You, when you remember me
And before you set me free
Oh, listen please

[Chorus:]
Somebody wants you
Somebody needs you
Somebody dreams about you every single night
Somebody can't breathe, without you it's lonely
Somebody hopes that someday you will see
That somebody's me
Somebody's me
Somebody's me
Somebody's me

Hii nyimbo imuende mtu nnaempenda sana [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]na hii nyimbo nadhani anayo nishamtumia na ashaisikiliza pia,hata majembe hugongana jamani ,na sie ni binadamu na sio malaika ,hebu nisaidieni kumuambia kua bado nampenda sana[emoji120][emoji120] nisiandike mengi anajijua katoka wapi na mimi ,na mtu huyo ni ...anaanzia na M.............P (Maana hamuishiwi kuguess na kutaja ambao hawahusiki)
Muambieni Dinazarde anampenda ,niwatakie siku njema
Siyo kamikaze tena?
 
Toni Braxton huyu eeeh.....? Lyrics[emoji91][emoji91][emoji91]
 
M,,,,,,,,,,P njooo huku Kuna mtu anakupenda mpaka kashindwa kula na kwenda chooni yaani hii njia ametumia ni nzuri niliitumia hii nilikuwa nimetoswa kwa mwaka mzimaaa Nikatangaza jina lake FB,,Kumbe Dada yake alipo Iona tu akanifuata inbox na akatuanganisha mpaka Leo tunaee ananipenda kulko mimi nilivyo mpendaa Nilikuwa chz for a moment but I got what my soul wanted,,M,,,,,,,,P come and take your Ubavuuuu
 
Da usinikumbushe hilo songi. Niliisikiliza kama Mara 10000 baada ya mahusiano yangu kukatika ghafla
 
Back
Top Bottom