If Only Mama Could See Me Now. I Miss Her So So Much Jamani.

If Only Mama Could See Me Now. I Miss Her So So Much Jamani.

Thank u gal but iwill never open my heart for anyman this is my cross and my destiny i know an have accepted that
My poor girl, nikiwe, natamani siku moja utuambie you have fallen in love kwa kweli. Love is a beautiful thing. Na ni afadhali to have loved and lost than never to have loved at all. Don't be too hard on yourself girl. You are a beautiful girl, with a beautiful soul. Nobody will just use you and run, No. So cast your fears aside and open up your heart to love. Love will heal all the wrongs in your past. Believe me, not all men are the same. Of course most are ------ and pain in the ass but they are a necessary evil.
Trust in the Almighty. Kubali kwamba yote yaliandikwa na Mungu, no matter how painful it was. and God is never wrong love.
 
Last edited by a moderator:
Nimependa kisa hiki ambacho kitawapa wazazi wa kiume (baba) ambao kwa namna moja au nyingine hawapo na wake zao. Imenipa nguvu hata mimi ya kwenda mbele!
 
amina na Mungu yupo kwa kila jema lifanyike kwa uzima na uhai wa mama nakuombea uvumilivu na malezi mema ya familia upendo wa dhati juuu ya ndoa yako na familia yako Karucee
 
am comin for ya rescue, i've that different flavour that you favour.
 
Back
Top Bottom