Wale wa laiser hill mpo ? | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wale wa laiser hill mpo ?

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Yona F. Maro, Jul 25, 2009.

  1. Yona F. Maro

    Yona F. Maro R I P

    #1
    Jul 25, 2009
    Joined: Nov 2, 2006
    Messages: 4,237
    Likes Received: 32
    Trophy Points: 0
    Wale wa laiser hill mpo ?? Mnamkumbuka mr otwane ? Omondi ? Spice na dolii ?

    Namtafuta sana amanda keprotich
     
  2. Exaud J. Makyao

    Exaud J. Makyao JF-Expert Member

    #2
    Jul 25, 2009
    Joined: Nov 30, 2008
    Messages: 1,523
    Likes Received: 6
    Trophy Points: 0
    Labda hawako.
    Check thread ya Minaki Sec. na SAME SEC. inavyochanjanja mbuga.
    Laiser hill jitokezeni basi.
     
Loading...