Sara Wakati wa dinner

Hmaster

JF-Expert Member
Dec 27, 2010
347
0
At dinner a little boy offered to lead in prayer; Dear GOD, I thank you for giving me such lovable parents. Thanks for visitors and their children who finished all my cookies & ice cream. Bless them so that they won’t come again. Forgive our neighbour's son who was wrestling with my sister on her bed & his daughter for eating a sausage from my brother's pants. This winter please send clothes to all those poor naked ladies in Daddy's cell phone & provide shelter for the homeless man who uses mum's room when dad is at work AMEN.
 

Elli Mshana

Verified Member
Mar 17, 2008
39,192
2,000
Niliogopa kuwa Sarah kafanyaje kumbe ni sala? Inamaana dogo yeye bado hajaanza dhambi? Duh hata huyo aliekuwa anaombwa lazima alicheka kidogo!
 

brightrich

Senior Member
Nov 19, 2010
136
0
Duuuh kweli hiyo sala ni kiboko, ila kwa upande wa mama ilikuwa balaaaa!! hatma ya mama ilikuwa ni nini??/
 

Shine

JF-Expert Member
Feb 5, 2011
11,491
2,000
Madogo wa siku hizi bana wanarekod kila kitu bila mtu kuelewa kinachoendelea
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Top Bottom