MIKE TYSON's kids dont look too bad

Game Theory

JF-Expert Member
Sep 5, 2006
8,555
0
His ex wife must be a dime,damn those are some lucky kids

By the way anybody got a pic of his ex?

11ch1yd.gif
 

Sanda Matuta

JF-Expert Member
May 9, 2007
950
0
Jamaa amekua mkubwa karibia at ozesha au kuoza.
Si ata ua mkwewe kwa kipigo maana mwali wake mzuri mno.
 

Mchaga

JF-Expert Member
Apr 11, 2008
1,378
1,195
Hapo ukioa huchezi mbali na makonde ya uso...na kung'atwa sikio
 

Bongolander

JF-Expert Member
Jul 10, 2007
5,069
2,000
I suspect that they are also canibals like their dad! Stay away do not be fooled by the looks.
 

badboy7

Member
Jun 27, 2008
20
0
oh common people... so what if we dont like mike tyson... doesnt mean that his kids are also like him.. :eek:
 

Iteitei Lya Kitee

JF-Expert Member
Jan 2, 2008
588
225
He Was Gud,n He Kept The Boxing Industry High And Expensive Since He Left Boxing Imeshuka Mvuto Kabisa,huyu Jamaa Anawashabiki Na Kweli Tumuenzi Kwa Rekodi Yake Ya Kimasumbwi
Big Up T!!we Respect And Honor U!!
 

Majembe

Member
Jun 18, 2008
35
0
He Was Gud,n He Kept The Boxing Industry High And Expensive Since He Left Boxing Imeshuka Mvuto Kabisa,huyu Jamaa Anawashabiki Na Kweli Tumuenzi Kwa Rekodi Yake Ya Kimasumbwi
Big Up T!!we Respect And Honor U!!

very true that was his job we dont have to hate him for that, the family is waaaaaaw!!!!! guys you can merry them with no problem as long as you will love and sherrish them
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Similar Discussions

Top Bottom