Mchepuko wangu unanipenda sana, nashindwa kumuacha

Mchepuko wangu unanipenda sana, nashindwa kumuacha

Countrywide

JF-Expert Member
Joined
Mar 2, 2015
Posts
21,776
Reaction score
34,762
I really need your help, as I feel like I'm going out of my mind. Nimekua na huu mchepuko kwa miaka mitatu ni mzuri sana and a decent human being. But I can't shake off the feeling that I don't want to be with her any more.

I do love her and we get along well, but for the past few months I've been trying to pluck up the courage to tell her the way I feel. I haven't quite been able to, because I don't want to hurt her ananipenda sana.

I think the problem is that we've always been more like friends than lovers maana kuna hata hisia nae sina halafu yeye anazo. Our sex life used to be ok but now its non-existent.

I really need some advice as I can't talk to anyone else about this maana wanafiki wengi wasije mfikishia wife.

I don't know why i can't be happy, because she has never done anything wrong.
 
Nguvu ya maamuzi unayo ndani yako. You dont need advice, you need action
 
Dah..!! Nchi hii haina shukrani kabisaa!!
 
I really need your help, as I feel like I'm going out of my mind. Nimekua na huu mchepuko kwa miaka mitatu ni mzuri sana and a decent human being.
Hakuna njia ya kuachana na mwanamke hasa anaekupenda bila ya kumuumiza. Ila ni bora umuache aende maana kuzidi kukaa nae ni kumuwekea usiku bila sababu,huku wewe mwenyewe huna mzuka nae tena. Mimi ikifikia hiyo hali hua nakata mawasiliano sijibu msg, sipokei simu wala simtafuti mpaka akate tamaa mwenyewe. Sio njia yakiungwana sana but it works all the time.
 
I really need your help, as I feel like I'm going out of my mind. Nimekua na huu mchepuko kwa miaka mitatu ni mzuri sana and a decent human being.

But I can't shake off the feeling that I don't want to be with her any more.

I do love her and we get along well, but for the past few months I've been trying to pluck up the courage to tell her the way I feel. I haven't quite been able to, because I don't want to hurt her ananipenda sana.

I think the problem is that we've always been more like friends than lovers maana kuna hata hisia nae sina alafu yeye anazo. Our sex life used to be ok but now its non-existent.

I really need some advice as I can't talk to anyone else about this maana wanafki wengi wasije mfikishia wife.

I don't know why i can't be happy, because she has never done anything wrong.
halipendwi jitu hapo, inapendwa pesa, endelea kuliwa tuu, wajinga ndo waliwao, soon unakwenda kumsahau mkeo na familia yako

jitayarishe kwa limbwata, usipolila utalinywa, usipolinywa utalioga bafuni.

Akisha kuchuna vya kutosha utaskia; tuachane nami sasa nataka kuolewa niwe na familia yangu na mume wangu wa ndoa.

Hapo ujue keshapata kijana wake dogodogo wake wa kufa na kuzikana.

wewe shtuka mapema acha upumbavu.
 
Back
Top Bottom