Mad Cow Disease

The Priest

JF-Expert Member
Dec 8, 2010
1,032
1,500
Kama ishawekwa hapa jukwaani,tuvumiliane....

A female CNN reporter was conducting an interview with a farmer about Mad Cow Disease.

"Sir, do you have any idea what might be the cause of this strange disease?"

"Sure. U c, we rear our cows on zero grazing. Thus their movements r restricted to zero. Furthermore, bulls only screw the cows once a year?"

"Umm, sir, that is a new piece of information, but what's the relationship between this and Mad Cows?"

"Well, we milk the cows twice a day n in some, thrice daily"

"That's interesting, but, what's the point sir?"

"Lady, yaonekana we ni mgumu sana kuelewa.. The point is this, if I'm playing with your tits twice a day, but only screwing you once a year, wouldn't you go mad too?"
 

Jaluo_Nyeupe

JF-Expert Member
Dec 21, 2010
2,412
2,000
hahahaaaa! Siku nyingine usiogope kuweka hata kama unajua ilishawekwa hapa siku za nyuma. Sio watu wote wanasoma kila thread za JF, kumbuka kuna new member pia.
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Top Bottom