What can I do??

Viol

JF-Expert Member
Dec 15, 2009
25,426
18,228
The girl whom i love so much refused me when i was 16 yrs old. Now she's coming to me with 2 babies so what can i do?
 
Khaaa.......leo ndio amekuja.......?......Xmas hii...?
 
Coming to you isn't a deal...the thing is , what is she up to?
So you loved her when you were only 16?...suppose she accepted you, what would be next?
 
..mmh...with 2 babies?? Have a talk with her..muulize nini tatizo. Ila asije kwako kukupa ubaba kwa uzao usio wa kwako... Labda kama utaridhia ndugu yangu..
 
Coming to you isn't a deal...the thing is , what is she up to?
So you loved her when you were only 16?...suppose she accepted you, what would be next?
How can i know may be she got a really love
 
..mmh...with 2 babies?? Have a talk with her..muulize nini tatizo. Ila asije kwako kukupa ubaba kwa uzao usio wa kwako... Labda kama utaridhia ndugu yangu..
wa siku hizi sana sana atakuambia alibakwa
 
The girl whom i love so much refused me when i was 16 yrs old. Now she's coming to me with 2 babies so what can i do?

That was just a puppy love so usijidanganye bdo wampenda kama ulivokuwa zaman.So ili kuzuia usije kumtenda zaid dont let any love affairs iwepo kat yenu.Nawasilisha
 
wa siku hizi sana sana atakuambia alibakwa

Kha! labda kama hao watoto ni mapacha otherwise....hapana kwakweli. Na sidhani kama atakuwa na real love..miaka yote hiyo mpaka watoto wana meno magumu ya kula miwa ndo agundue ana real love...Step away my ndugu!
 

Similar Discussions

Back
Top Bottom