Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Nimewaza on mkwere.....!!!

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Sizinga, Feb 12, 2011.

  1. Sizinga

    Sizinga JF-Expert Member

    #1
    Feb 12, 2011
    Joined: Oct 30, 2007
    Messages: 7,801
    Likes Received: 309
    Trophy Points: 180
    NIMEWAZA!,MKWERE ALIPOTANGAZWA NA NEC KUWA PREZIDAA, NCHI YAKE YA KWA KWANZA KUVISIT NI KWA HOSNI MUBARAK WHO STEP'D DOWN FOR 30YRS OF DICTACTORSHIP, UKIANGALIA KWA JICHO LA TATU UTAONA KUNA SMTHNG COMES AROUND SO SOON BY MAKING US(TZ's) POVERTY FOR MORE THAN 50 YRS OF CCM LEADERSHIP........!!!!THINK!!!
     
Loading...