just to say heloo ndugu wa forum hii | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

just to say heloo ndugu wa forum hii

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by eliahkazumali, Feb 19, 2010.

  1. e

    eliahkazumali New Member

    #1
    Feb 19, 2010
    Joined: Feb 12, 2010
    Messages: 4
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 5
    mimi ni member wenu mpya lets go on sharing virious issues
     
  2. Kichwa

    Kichwa Senior Member

    #2
    Feb 19, 2010
    Joined: Mar 15, 2007
    Messages: 119
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 0
    Karibu sana, tutashare mengi mpaka various na sio kwenye bolded. Virious ni aina ya ugonjwa wa kuota ndoto mbaya na kusababisha kukosa usingizi mwezi mzima
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...