i will be more thanksful for this...!


B

Bryson Mbeula

Member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
45
Likes
0
Points
13
B

Bryson Mbeula

Member
Joined Sep 25, 2011
45 0 13
hello people,im a student pharmacist..nasoma bachelor hapa nchini...im finding fellow friends in this field or any person with knowledge/interest in this field and even the whole medical field in general...if u ar one of these personels,plz..plz..plz...send me a msg or email...nitashukuru sana!
 
Husninyo

Husninyo

JF-Expert Member
Joined
Oct 24, 2010
Messages
23,814
Likes
634
Points
280
Husninyo

Husninyo

JF-Expert Member
Joined Oct 24, 2010
23,814 634 280
hello people,im a student pharmacist..nasoma bachelor hapa nchini...im finding fellow friends in this field or any person with knowledge/interest in this field and even the whole medical field in general...if u ar one of these personels,plz..plz..plz...send me a msg or email...nitashukuru sana!
darasani upo peke yako?
 
Perry

Perry

JF-Expert Member
Joined
Feb 24, 2011
Messages
10,033
Likes
911
Points
280
Perry

Perry

JF-Expert Member
Joined Feb 24, 2011
10,033 911 280
Fani imeingliwa.
 
S

Said maneno

Member
Joined
Aug 2, 2011
Messages
38
Likes
0
Points
13
S

Said maneno

Member
Joined Aug 2, 2011
38 0 13
Tatizo ni wewe,ukipewa wazo na we unaenda kutoa kwa wengine na pia we ni mwanafunzi shemsha akili yako.na mengine yatafuatiaa
 
Roulette

Roulette

JF-Expert Member
Joined
Dec 15, 2010
Messages
5,617
Likes
27
Points
0
Roulette

Roulette

JF-Expert Member
Joined Dec 15, 2010
5,617 27 0
haya, mimi hapa napenda sana vya pharmacist na medical. sasa inakuaje?
 
B

Bryson Mbeula

Member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
45
Likes
0
Points
13
B

Bryson Mbeula

Member
Joined Sep 25, 2011
45 0 13
Tatizo ni wewe,ukipewa wazo na we unaenda kutoa kwa wengine na pia we ni mwanafunzi shemsha akili yako.na mengine yatafuatiaa
people!natafuta friends wa ku interact nao2,it seems cjaeleweka vizuri!cjaomba msaada hapo jamani...the aim is just exposure to different people wth comon interest!..bwn said maneno,nadhani umenipata!
 
Salanga

Salanga

JF-Expert Member
Joined
Nov 18, 2010
Messages
375
Likes
3
Points
0
Salanga

Salanga

JF-Expert Member
Joined Nov 18, 2010
375 3 0
hello people,im a student pharmacist..nasoma bachelor hapa nchini...im finding fellow friends in this field or any person with knowledge/interest in this field and even the whole medical field in general...if u ar one of these personels,plz..plz..plz...send me a msg or email...nitashukuru sana!


Nakupm mkubwa ingawa kuna watu hapa wamevamia .
 
Mzee

Mzee

JF-Expert Member
Joined
Feb 2, 2011
Messages
13,418
Likes
3,471
Points
280
Mzee

Mzee

JF-Expert Member
Joined Feb 2, 2011
13,418 3,471 280
Peleka jukwaa la matangazo.
 
B

Bryson Mbeula

Member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
45
Likes
0
Points
13
B

Bryson Mbeula

Member
Joined Sep 25, 2011
45 0 13
Anatafuta wanajamvi wenye interest,mbona wambughudhi mshikaji?

Akiniletea malalamiko nitayafanyia kazi.
alafu husninyo ww!..salanga ebu deal nae ndo nishakuletea malalamiko ivo!
 

Forum statistics

Threads 1,213,497
Members 462,160
Posts 28,480,087