Huu ni utapeli au?

Tony Yeyo

JF-Expert Member
Mar 10, 2014
889
500
Wakuu huu ni utapel au kuna ukweli
Angalia hii


D9 is a school of sports Trading they allow people to buy packages then get access to be trained to be professional sports trader but at the same time they pay us fixed amount as bonuses because they use our money into sports trading and make huge profit

The investors package is $2086 you get paid $170 every week on Monday and after one month you have $680 they deduct service charges $50 so you remain with $630 every month for the whole year. Do math see how much you make

And you can open the similar accounts as much as you can depending on your purchasing power for sure D9 is making people millionaires but it is for those who can see that entrepreneurs

And that does not need you to recruit people if you need to be an investor only or if you need to be a marketer also the company pays you for doing that as an MLM affiliate though not necessary if you don't want

D9 Package hizi hapa NA malipo yake..
1. Bronze ...$307 paid $12.75 weekly
*Jiunge nayo kwa 675, 000/= utalipwa 28,000/=kwa wiki*.

2. Silver ...$561 paid $27.75 weekly
*Jiunge kwa kulipia 1,234,000/= utalipwa 61,000/= kila wiki*

3. Gold...$1070 paid $51 weekly
*Jiunge kwa 2,354,000/= utalipwa 112,000/= kila wiki*

4. Gold+ ...2086 paid $170 weekly
*Jiunge kwa 4,600,000/= utalipwa 374,000/= kila wiki*

Faida kwa kila package bila networking per month

1.Bronze= 12.75×4=51-50=$1 Poor profit per month
*faida ni 2,200/=*

2. Silver=27.75×4=111-50=$61 per month.. not much
*faida ni 134,000/=*

3. Gold=51×4=204-50=$154 per month Good profit
*Faida ni 338,000/=*

4.Gold+= 170×4=680-50=$630 per month.. Excellent profit
*Faida ni 1,386,000/=*

*NB:*
Keywords : rate $1=2,200/
-50? Ni ya service charges ac back-office yako ktk system..

unaweza pia ukaingia na start yan ukalipia dollar 50 tu.. Ila itakupasa unetwork sana ili watakaojiunga upate zile bonus na magawio yako ili kumentain ac yako na pengine upate kulipwa faida maradufu..
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Top Bottom