what a msg!

what a msg!

Mshana Jr

Platinum Member
Joined
Aug 19, 2012
Posts
376,436
Reaction score
872,034
WRITTEN IN BLOOD
I act this spell upon you
from my whole heart,
wishing you to never resten
nor eat no sleep the rest part of your life
I hope your flesh will waste away and i hope you will never spend another penny i ought to have
WISHING THIS FROM MY WHOLE HEART!
 
WRITTEN IN BLOOD
I act this spell upon you
from my whole heart,
wishing you to never resten
nor eat no sleep the rest part of your life
I hope your flesh will waste away and i hope you will never spend another penny i ought to have
WISHING THIS FROM MY WHOLE HEART!

Ushindwe katika Jina La Yesu Kristu wa Nazareti; that spell is washed away by the BLOOD OF JESUS! Amen
 
naona Ziraeli anatafuta roho za mwaka mpya.
Likurudie wewe na watu wako
 
Too late,mkomboz kashazaliwa-yeye ni jemedari wa kweli!
Timamu hawez tuma tht msg,hauko sawa bro!nakuombea uwe wa kwanza!God bless u!
 
WRITTEN IN BLOOD
I act this spell upon you
from my whole heart,
wishing you to never resten
nor eat no sleep the rest part of your life
I hope your flesh will waste away and i hope you will never spend another penny i ought to have
WISHING THIS FROM MY WHOLE HEART!

Sasa ndio umeandika kitu gani hapa? Kama huna cha kuandika, nyamaza kimya. Tulia kabisa. Soma michango ya wenzako.
 
WRITTEN IN BLOOD
I act this spell upon you
from my whole heart,
wishing you to never resten
nor eat no sleep the rest part of your life
I hope your flesh will waste away and i hope you will never spend another penny i ought to have
WISHING THIS FROM MY WHOLE HEART!

To live it doesn't mean you are alive. May God rest your soul (Mshana Jr.) in peace.

Sent from my BlackBerry 9300 using JamiiForums
 
WRITTEN IN BLOOD
I act this spell upon you
from my whole heart,
wishing you to never resten
nor eat no sleep the rest part of your life
I hope your flesh will waste away and i hope you will never spend another penny i ought to have
WISHING THIS FROM MY WHOLE HEART!
What a msg!!!
 
Too late,mkomboz kashazaliwa-yeye ni jemedari wa kweli!
Timamu hawez tuma tht msg,hauko sawa bro!nakuombea uwe wa kwanza!God bless u!

Let's learn to analysis things in phylosophical way
 
Too late,mkomboz kashazaliwa-yeye ni jemedari wa kweli!
Timamu hawez tuma tht msg,hauko sawa bro!nakuombea uwe wa kwanza!God bless u!

Let's learn to analyse things in phylosophical way
 
Kweli binadamu tunapenda kuvumiliwa lakini hatupendi kuvumilia!
Let me Suprise

Sasa ndio umeandika kitu gani hapa? Kama huna cha kuandika, nyamaza kimya. Tulia kabisa. Soma michango ya wenzako.
 
Last edited by a moderator:

Similar Discussions

Back
Top Bottom