Tunapokea tender ya kushona nguo | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Tunapokea tender ya kushona nguo

Discussion in 'Biashara, Uchumi na Ujasiriamali' started by stellatz, Feb 19, 2016.

  1. s

    stellatz New Member

    #1
    Feb 19, 2016
    Joined: Nov 22, 2015
    Messages: 1
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 3
    Tunapokea tender ya kushona nguo za wanawake, wanaume na watoto za aina yoyote ile.Office zetu zipo Mwananyamala kwa kopa opposite na kituo cha mafuta cha Oilcom.Wasiliana nasi kupitia 0656059632.
    Email:stellagoldtz@gmail.com
    Karibuni sana.
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...