The biology class...


X-PASTER

X-PASTER

Moderator
Joined
Feb 12, 2007
Messages
11,649
Likes
134
Points
160
X-PASTER

X-PASTER

Moderator
Joined Feb 12, 2007
11,649 134 160
The biology class was asked to draw the female sex organ in an exam, one lady opened her legs to see, the boy next to her screamed: "Sir she's coping from the original...!".
 
Idimi

Idimi

JF-Expert Member
Joined
Mar 18, 2007
Messages
11,391
Likes
3,141
Points
280
Idimi

Idimi

JF-Expert Member
Joined Mar 18, 2007
11,391 3,141 280
The biology class was asked to draw the female sex organ in an exam, one lady opened her legs to see, the boy next to her screamed: "Sir she's coping from the original...!".
We X paster ulisimuliwa hii story na Prof M wa chuo kikuu ama? Nauliza hivyo kwa sababu mimi nilikuwepo wakati prof anachekesha watu siku hiyo kwa story hio.
 
N

Nesindiso Sir

JF-Expert Member
Joined
Oct 31, 2007
Messages
374
Likes
1
Points
35
N

Nesindiso Sir

JF-Expert Member
Joined Oct 31, 2007
374 1 35
ha ha ha! hii kali!
 

Forum statistics

Threads 1,237,857
Members 475,675
Posts 29,303,701