Jamaa atembea na Kobra kichwani kweupee | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Jamaa atembea na Kobra kichwani kweupee

Discussion in 'JF Chit-Chat' started by Ashura9, Feb 10, 2016.

  1. Ashura9

    Ashura9 JF-Expert Member

    #1
    Feb 10, 2016
    Joined: Oct 21, 2012
    Messages: 740
    Likes Received: 438
    Trophy Points: 80
    Maajabu ya dunia! Jamaa anaishi na kutembea na nyoka aina ya kobra kichawani kwake, nae kobra katulia tuli hana wasiwasi.

    Hebu mcheki hapa:

     
Tags:
Loading...