I am looking for a broken angel to give each other company

Lemme start by saying mapenzi shikamooo......After that, am looking for a broken girl just to gimme a company.

I want someone to chat with, someone I can explain what happened to me...May be I'm gonna eat, may be I'm gonna sleep!

My DM is open!


Kasome huko upata course work, achana na ujinga wa "may be I am gonna sleep" Rubbish...
 
Kama umeweza kuandika basi kula hutashindwa,. Amka piga nyeto bao lako moja, fanya mazoezi, kula, ufanye mambo yako ya msingi achana na mabroken angel sijui nini nini yatakupotezea mda🚮🚮
Humu napo mme normalize sana maswala ya kupiga nyeto, haha
 

Similar Discussions

Back
Top Bottom