Cctv in public toilet!

donlucchese

JF-Expert Member
Mar 23, 2011
16,444
19,585
today i went to a certain bank in town to deposit my friends's account. while i was in a queue i felt like taking a leak and one of the staff showed me where the public toilet for all customers is located. Suprizingly I found a cctv cam located in a manner that it cannot easily be identified. sonce that i have been wonderin the reason of this. and if there is a cam in mens washroom what happens to womens washroom? what is the intetion of this?
 

Kibukuasili

JF-Expert Member
May 15, 2010
1,050
532
Hiyo hairuhusiwi. Hebu waweke wazi hapa tuwajue. That is an invasion of privacy kwa hali ya juu kabisa.
 

Preta

JF-Expert Member
Nov 28, 2009
24,325
18,664
huo ni udhalilishaji.......hebu taja ni bank gani ili tuwe tunaempty matank yetu kabisa tukienda huko....khaaa....
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

0 Reactions
Reply
Top Bottom