Raped by robbers & got kicked out of my marriage...

Raped by robbers & got kicked out of my marriage...

Bella Ciao

JF-Expert Member
Joined
May 28, 2019
Posts
1,804
Reaction score
4,475
Baada ya kusoma mpe ushauri huyu bidada...

I am a Banker in my early 30s and going through a messy divorce. I married my husband as a virgin. I have never been with any man but him until I was raped.

I didn't know anything about orgasm, climax or what have you because I have never experienced it. 8 years of marriage with a miserable sex life. I have two children from my marriage.

It happened that We traveled to my husband village during last Easter period. While in his country home by 1 am in the night our house was raided by armed robbers a gang of 7 members . It was a very terrifying experience, after collecting all the valuables at home, the leader turned to rape me.

The leader tied my husband to a chair, tore my clothe and went on to show me his manhood that he will use it on me. I was frightened. I begged him and cried but he wouldn't listen.

It was a rape that cost me my marriage. As the guy was entering me, I was supposed to feel pains but that wasn't so. I felt a kind of electrifying sensation that I have never felt in my whole life. I screamed oh my God, as he started pounding on me I didn't know when I was holding him hard and begging him not to stop to the amazement of others, I was enjoying being raped by a criminal.

I was told I was screaming very hard when I wanted to come. Yes I had my first orgasm through rape and since then my life hasn't been the same. The robber took me two rounds which I came both times.

I don't know what happened, if it was my village people that pursued me, but all I can say is that I haven't had such with my husband.

My husband gave me the beatings of my life after they robbers left. He called me unprintable names, I am a prostitute, he didn't know I was a prostitute. He can't marry a prostitute.

I was hospitalized for two weeks as a result of that incident and his beatings . My husband left me at the hospital and travelled back to our home. I was Damaged. How could he do such a thing happened to me?

What was responsible for me enjoying being raped and even coming as a result of it?

How could I even enjoy such act of cruelty on my body?

These were the questions I kept asking myself. When I got discharged I met divorce papers waiting for me to sign. I tried begging my husband , involved my parents but he swore instead of staying with me he will rather die. That I am a disgrace to his life.

My husband is a rich guy, so when our divorce news broke out, while I was denying it, he kept telling everyone one that I am a whore. It took me months to accept my predicament and move on. I am still healing, still seeing my therapist.

But one thing I know is that I am not what my husband says I am. I am just a woman who was sexually starved. I did not pray to be raped, but it was the turning point of my life.
 
"I say gentlemen, I do believe we are in a quite spot of bother "
 
aende tena kijijini labda wabakaji watamrudia wambake tena yaan wewe unabakwa alafu unakojoa kabisa tena unajisifu umepiga bao mbili? alaf mmeo anaangalia? sasa sijaelewa anacholilia ni huo utajiri alioucha kwa mumewe ama vipi maana mwenyewe anasema hakuwa akifurahia maisha ya ndoa, sasa anachosikitika hapo ni nini? bora angeomba contacts tu za hao wabakaji wawe wanaenda kumbaka again and again and again mpaka waafikiane wafunge ndoa, brave kwa hilo jambazi maana limepiga two in one..sifurahii tukio la kuvamiwa wala sifurahii matendo ya ubakaji lakini naweza sema hao watu walikuja hapo sababu ulihitaji waje hapo...Jamani natanguliza samahani kama nitamkwaza yeyote ila hili la huyu manzi kubakwa alafu akaomba akojolewe na cha pili linatia ukakakasi
 
Hii inaendana na story flan jamaa alisota sana hana kazi ila mchumbaake ana kazi na alikuwa b*kra,yule mdada zikatokea nafasi za kazi akamuombea mchumbaake bosi akamwambia nipe mambo,dada akakubali,jamaa kweli akapata kazi,kabla ya ndoa yule dada akaungama kwa mchumbaake kuwa sio bkra tena,sasa hayo maelezo yake yaani alimueleza kila alivyofanywa na bosi,jinsi bosi alivyo mtaalam,maadili jf hayaruhusu ila ningeandika hapa alichokisema mngechoka yaan anamhadithia mchumbaake ila kila akieleza jinc bosi alichomfanya mwisho anamwambia bby nimefanya kwavile nakupenda[emoji4] Akimsifia bosi kanifanya hivi anajua sana mambo ila wewe ndio nakupenda[emoji23]

Sent using Jamii Forums mobile app
 
Duuh! Unabakwa na kufika kileleni mi najua mwanamke anafika kileleni pale hisia zake anapoziweka kwenye tendo husika kwa hiyo bi mdada inaelekea kwanza alikipenda kile kitendo alichokua anafanyiwa mbele za watu anafaa sana ku act Porno si kwa Nyege hizo.

Mshkaji kumuacha ni sawa tu maana kamuaibisha kwa kweli bora angepiga bao kimyakimya yaani anaweweseka kabisa na kumbana mbakaji amgonge vizuri

Sent using Jamii Forums mobile app
 
Huku ni kupotezeana muda...tunamshauri vipi mtu asiyekuwepo hapa

Na imekaa kama stori tu
 
It's not easy, kumpa mwanamke ahueni ya maisha kiuchumi, na kumpa mahitaji yake ya kindoa inavyotakiwa. Uwezekano wa kupwaya sehemu mojawapo ni kubwa sana.
 
Back
Top Bottom