I have this friend of mine ambaye we are schooling togethr a certain college in dsm and we are living in the same room..this dude has been seduced me to have sex with him(gay sex).my financial situation is not good compares to his,frankly speaking he has helped me alot,most of the time he pays for my meals,giving me pocket money,buying me expensive gifts,taking me out to different places and much more,the only reason doing all of this is to convince me sleeping with him,i have been avoiding him since he asks me of such a thing,but he does nt seems to understand,he even dares to wash my boxer and my clothes,he is too caring sometimes i feel pity of him.honestly he is the one who is taking car of me in all my things,but according to my religion it does nt allow me to do so,sometimes he even cry asking me to accept his request,one day i told him to leave me alone and i dont want to do what he wants,as a results he stops everything he used to do to me,he does nt support and help me no more he has changed completely,to be honest i still need his help i dont know what to do am in dillema plz help me out....
I have this friend of mine ambaye we are schooling togethr a certain college in dsm and we are living in the same room..this dude has been seduced me to have sex with him(gay sex).my financial situation is not good compares to his,frankly speaking he has helped me alot,most of the time he pays for my meals,giving me pocket money,buying me expensive gifts,taking me out to different places and much more,the only reason doing all of this is to convince me sleeping with him,i have been avoiding him since he asks me of such a thing,but he does nt seems to understand,he even dares to wash my boxer and my clothes,he is too caring sometimes i feel pity of him.honestly he is the one who is taking car of me in all my things,but according to my religion it does nt allow me to do so,sometimes he even cry asking me to accept his request,one day i told him to leave me alone and i dont want to do what he wants,as a results he stops everything he used to do to me,he does nt support and help me no more he has changed completely,to be honest i still need his help i dont know what to do am in dillema plz help me out....
ah ah dah naomba twende pm unipe maujuzi nataka nimtokee kahr ketu kadogooo sema naogopa kupigwa warning letter akikataampime kama anao ukimwi kwanza, as inaelekea wewe kwa kuleta mada humu umeanza kufikiria kumkubalia.
siwezi kukupa pole sababu umekuwa una enjoy kula vyake na kulelewa nae.
sasa anataka uwe mke au mume?
ila kwani wewe hauna feelings za kuwa na mwanamke hapo chuoni akakufanyia yote hayo? au hujui kutambua watoto wanaochezea pesa za wazazi wao vyuoni?
ah ah dah naomba twende pm unipe maujuzi nataka nimtokee kahr ketu kadogooo sema naogopa kupigwa warning letter akikataa
Naona siku hizi wanaume wenzetu wanageuka na kuwa Walimbwende kama huyu kidudumtu aliyeanika ujinga wake hapa jamvini...
Hivi huyo ni baba yako hadi umbanie pua eti kisa aendelee kukufadhili...
Ulipotoka huko Mbwinde kwenu kuja chuoni hukuacha wazazi waliokupeleka chuo kusoma??
Kwani wewe umekuwa ni ng'ombe au mbuzi wa kisasa ambao ni tegemezi na lazima wapewe majani, pumba n.k na mfugaji?
Jianaume zima umeshindwa hata kufanya "deiwaka" walau ya kuosha magari, au kufuta viatu ukaingiza shekeli kidogo...
Mtoto wa kiume hebu kaza kipwinto hicho na uache kabisa huo umajinuni...ninyi ndio mnatutia aibu sisi wanaume.
I have this friend of mine ambaye we are schooling togethr a certain college in dsm and we are living in the same room..this dude has been seduced me to have sex with him(gay sex).my financial situation is not good compares to his,frankly speaking he has helped me alot,most of the time he pays for my meals,giving me pocket money,buying me expensive gifts,taking me out to different places and much more,the only reason doing all of this is to convince me sleeping with him,i have been avoiding him since he asks me of such a thing,but he does nt seems to understand,he even dares to wash my boxer and my clothes,he is too caring sometimes i feel pity of him.honestly he is the one who is taking car of me in all my things,but according to my religion it does nt allow me to do so,sometimes he even cry asking me to accept his request,one day i told him to leave me alone and i dont want to do what he wants,as a results he stops everything he used to do to me,he does nt support and help me no more he has changed completely,to be honest i still need his help i dont know what to do am in dillema plz help me out....
Naona siku hizi wanaume wenzetu wanageuka na kuwa Walimbwende kama huyu kidudumtu aliyeanika ujinga wake hapa jamvini...
Hivi huyo ni baba yako hadi umbanie pua eti kisa aendelee kukufadhili...
Ulipotoka huko Mbwinde kwenu kuja chuoni hukuacha wazazi waliokupeleka chuo kusoma??
Kwani wewe umekuwa ni ng'ombe au mbuzi wa kisasa ambao ni tegemezi na lazima wapewe majani, pumba n.k na mfugaji?
Jianaume zima umeshindwa hata kufanya "deiwaka" walau ya kuosha magari, au kufuta viatu ukaingiza shekeli kidogo...
Mtoto wa kiume hebu kaza kipwinto hicho na uache kabisa huo umajinuni...ninyi ndio mnatutia aibu sisi wanaume.
Kwa huo mstari wa mwisho.....as a results he stops everything he used to do to me,he does nt support and help me no more he has changed completely,to be honest i still need his help i dont know what to do am in dillema plz help me out....