• Mpendwa mteja, tunakusihi jitahidi kuosha mikono kwa maji safi na sabuni mara kwa mara na kwa siku chache hizi jaribu kutulia nyumbani kuepusha maambukizi ya #CORONAVIRUS

Help me, the guy is 25 and i am 31

U

Unique Flower

Senior Member
Joined
Apr 19, 2019
Messages
149
Points
250
U

Unique Flower

Senior Member
Joined Apr 19, 2019
149 250
So if a guy is 25 and he madly in love with me and i am old than him is this too much ?because he realy loves me but his too young .
And i am afraid to go out with him or doing anything with him.
I fill like i rape someone or i forced him in anyways.
Any advice please???
 
moj6

moj6

JF-Expert Member
Joined
Nov 2, 2017
Messages
2,085
Points
2,000
moj6

moj6

JF-Expert Member
Joined Nov 2, 2017
2,085 2,000
So if a guy is 25 and he madly in love with me and i am old than him is this too much ?because he realy loves me but his too young .
And i am afraid to go out with him or doing anything with him.
I fill like i rape someone or i forced him in anyways.
Any advice please???
No problem, the world changed
 
J

jani

JF-Expert Member
Joined
Aug 8, 2011
Messages
806
Points
1,000
J

jani

JF-Expert Member
Joined Aug 8, 2011
806 1,000
he is "madly" in love lakini una feel kama rape??.....we sema tuu hujiamini
 
Econometrician

Econometrician

JF-Expert Member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
10,260
Points
2,000
Econometrician

Econometrician

JF-Expert Member
Joined Oct 25, 2013
10,260 2,000
wewe hautakuwa wa kwanza kuolewa na mwanume anaye mzidi umri,cha msingi ni kupendana na kumheshimu
 
nosspass

nosspass

JF-Expert Member
Joined
Mar 7, 2013
Messages
4,634
Points
2,000
nosspass

nosspass

JF-Expert Member
Joined Mar 7, 2013
4,634 2,000
haina shida...si unampenda na anakupenda.......mikiridhika mfunge ndoa kabisa....uasherati sio mzuri
 
Econometrician

Econometrician

JF-Expert Member
Joined
Oct 25, 2013
Messages
10,260
Points
2,000
Econometrician

Econometrician

JF-Expert Member
Joined Oct 25, 2013
10,260 2,000
wewe hautakuwa wa kwanza kuolewa na mwanume anaye mzidi umri,cha msingi ni kupendana na kumheshimu
 
tax compliant

tax compliant

JF-Expert Member
Joined
Jul 30, 2016
Messages
1,224
Points
2,000
tax compliant

tax compliant

JF-Expert Member
Joined Jul 30, 2016
1,224 2,000
Ana zile sifa ulizozitaja kule?
 
stroke

stroke

JF-Expert Member
Joined
Feb 17, 2012
Messages
19,529
Points
2,000
stroke

stroke

JF-Expert Member
Joined Feb 17, 2012
19,529 2,000
So if a guy is 25 and he madly in love with me and i am old than him is this too much ?because he realy loves me but his too young .
And i am afraid to go out with him or doing anything with him.
I fill like i rape someone or i forced him in anyways.
Any advice please???
Please See the highlighted.
 
mbarika

mbarika

JF-Expert Member
Joined
Apr 1, 2015
Messages
2,569
Points
2,000
mbarika

mbarika

JF-Expert Member
Joined Apr 1, 2015
2,569 2,000
Age is not an issue , the matter here is that u guys love each other, by the way six years difference is not a big deal . It's totally normal having a relationship with a younger man, Relax n have fun ,
Huu upumbavu sifanyi
Watoto wadogo wengi hivi niangaike na wamama wa nn mzee baba?
 
ni ngumu

ni ngumu

JF-Expert Member
Joined
Sep 25, 2016
Messages
3,166
Points
2,000
ni ngumu

ni ngumu

JF-Expert Member
Joined Sep 25, 2016
3,166 2,000
Madly in love unajua wanaume vizuri wewe??? mwenzako yupo na fantasy zake unataka kujiweka,Cha kutambua umri wako huo Ni wakuwa kwenye mahusiano serious sio yakuchezeana...
 

Forum statistics

Threads 1,404,432
Members 531,601
Posts 34,453,453
Top