Dear WEWE........

Dear WEWE........

Story umeifanya ndefu wakati ni fupi na pia sijapenda lugha ulizotumia, CCTV, FBI, CNN, CIA, LPD n.k na pia ulipomwambia rafiki yake anaongea kama radio iliyowekwa btri, sasa huyo ni rafiki hujawaona NDUGU si utaandika vitabu na kuwatungia movie kwa kuwa descibe????????
Bahati mbaya sana am not a writer, what i write here is what comes in my mind by that time i write and try to remember what i wrote before. Its not something that has been prepared before so i guess its good for real writers to do their job from the scraps i have created here. I accept the challenge and damn i wish i was a writer perhaps this could have given me a nice start.
 
Bahati mbaya sana am not a writer, what i write here is what comes in my mind by that time i write and try to remember what i wrote before. Its not something that has been prepared before so i guess its good for real writers to do their job from the scraps i have created here. I accept the challenge and damn i wish i was a writer perhaps this could have given me a nice start.

Mkuu tiririkaaaa
 
Back
Top Bottom