Am lookn for a romantic girlfriend

Dr Dre

JF-Expert Member
May 23, 2015
1,371
2,000
Kama title inavyojieleza guys i real real seek for a girlfriend
>>Age asizidi 26yrs
>>dini yeyote
>>mostly romantic na kama upo Dar es salaam it'll be so nice

mimi ni mwanachuo chuo flani Dar es salaam nina miaka 23 ,mrefu maji ya kunde ,ur welcom my sweetheart, nitakupa mahaba mahabat waubani wangu
 

Karucee

JF-Expert Member
Mar 11, 2012
15,009
2,000
Being romantic sio hard and fast rule inayo apply kwa kila mtu.

What may be romantic to you can be such a turn off to me.

Ungetafuta girlfriend, get to know her first. Let her know your likes and dislikes in all aspects then mtatafuta comfort zone for all your romantic needs.

Ila ukiweka bango la romantic girl needed, utaula wa chuya whatever that means.
 

Nokia83

JF-Expert Member
Jan 16, 2014
24,670
2,000
Being romantic sio hard and fast rule inayo apply kwa kila mtu.

What may be romantic to you can be such a turn off to me.

Ungetafuta girlfriend, get to know her first. Let her know your likes and dislikes in all aspects then mtatafuta comfort zone for all your romantic needs.

Ila ukiweka bango la romantic girl needed, utaula wa chuya whatever that means.
R u romantic?!
 

Carlos The Jackal

JF-Expert Member
Feb 6, 2017
16,465
2,000
Being romantic sio hard and fast rule inayo apply kwa kila mtu.

What may be romantic to you can be such a turn off to me.

Ungetafuta girlfriend, get to know her first. Let her know your likes and dislikes in all aspects then mtatafuta comfort zone for all your romantic needs.

Ila ukiweka bango la romantic girl needed, utaula wa chuya whatever that means.
Kesho nitarudi.
 

Dr Dre

JF-Expert Member
May 23, 2015
1,371
2,000
Being romantic sio hard and fast rule inayo apply kwa kila mtu.

What may be romantic to you can be such a turn off to me.

Ungetafuta girlfriend, get to know her first. Let her know your likes and dislikes in all aspects then mtatafuta comfort zone for all your romantic needs.

Ila ukiweka bango la romantic girl needed, utaula wa chuya whatever that means.
ok cc sawa nimekuelewa thanks
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Similar Discussions

Top Bottom