daaah ni furaah yangu kua mmoja wa watu katika jamiiforums ambaye nitaweza kushare post mbalimbali na wezangu pia na kubishana kwa hoja Katika Post Za member wengine
Habari zenu bandugu,jama me mgeni humu jamvini hivyo naomba mnipokee.kama kwa mikono,miguu au vichwa haijalishi but mnipokee salama!ni hayo tu kwa sasa.
Hello Everyone, I am a new member of Jamii forums, I must say I am impressed with the forums,discussions and shared values among all of the members. I look forward to share Ideas and learn alot...
Dear Friend,New here. Also would like to become a verified member. I beg you cooperation. I much beg a cooperation of people who have a knowledge in computing aspect.Thanks
Hi I'm amon
A supplier of healthy supplements.
health care
skin care
personal care
home care.
anyone who has healthy problems don't hesitate to talk to me.
0713507487
0767507487
0782898210
JamiiForums uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.