Natamani kila mpenda amani angeisikiliza hii

Natamani kila mpenda amani angeisikiliza hii

Kaduguda

JF-Expert Member
Joined
Aug 1, 2008
Posts
724
Reaction score
643
Kijana ukiambiwa jiunge na magaidi kwa kisingizio cha dini, changanya na za kwako!!!

 
Last edited by a moderator:
This guy is very stupid! How could you let things like that come out of your mouth? Oh! Lord, keep on teaching us on how to go about, living in this wonderful World peacefully.
 
This guy is very stupid! How could you let things like that come out of your mouth? Oh! Lord, keep on teaching us on how to go about, living in this wonderful World peacefully.

Did you listen him and understood his speech or you just jump on conclusion!
 
This guy is very stupid! How could you let things like that come out of your mouth? Oh! Lord, keep on teaching us on how to go about, living in this wonderful World peacefully.

mkuu vipi, amani inapatikana kwa kuchukua tiketi ambayo jamaa anasema usichukue?

Did you listen him and understood his speech or you just jump on conclusion!

Mkuu naona harufu ya lugha gongana kwa mkuu Mantissa au alidhani jamaa anahamasisha ugaidi!
 
Last edited by a moderator:
Back
Top Bottom