Nafasi za kazi uda (human resources, operation,finance, engineering)

OMJ

JF-Expert Member
Apr 24, 2013
211
170
Tunaendelea kukupa taarifa za ajira na tenda. Pia tunakupatia taarifa za majina ya waliopita Usaili katika makampuni au mashirika/taasisi mbalimbali. Kuona majina ya walioitwa katika interview Wizara ya Afya bofya hapa:Jobs in Tanzania | Latest Employment | Ajira Mpya | Calls for Interview |Tenders.

NAFASI ZA AJIRA NI KAMA IFUATAVYO:

OPERATION DEPARTMENT

  1. Depot Managers
  2. Assistant Depot Managers
  3. Operation Managers
  4. Assistant Operation Managers
  5. Operation Officers
  6. System and Infrastructure Development Officer

HUMAN RESOURCES

  1. Senior HR Manager
  2. Recruitment Manager
  3. Research, Training and Development Manager
  4. Administration Officer

FINANCE
Insurance and Claim Officer

DEPARTMENT OF ENGINEERING

  1. Workshop Managers
  2. Workshop Supervisors

All roles require a minimum of Bachelor Degree applicable in the respective fields (Business Administration, Mechanical Engineering ,Transport Logistics/Economics, Laws, Human Resources, Public Social Security/Insurance and Risk Management etc, with relevant continuous experience of not less than 10,7,and 5 years for Managers, Assistant Managers and Officers, respectively.

TO VIEW MORE DETAILS AND APPLICATIONS VISIT: Jobs in Tanzania | Latest Employment | Ajira Mpya | Calls for Interview |Tenders
TO VIEW OTHER JOBS IN CATEGORIWISE: Jobs in Tanzania | Latest Employment | Ajira Mpya | Calls for Interview |Tenders

Jiunge/jisajili na mtandao wetu upate taarifa za kazi zaidi, Kujiunga tembelea: Jobs in Tanzania | Latest Employment | Ajira Mpya | Calls for Interview |Tenders
 

OMJ

JF-Expert Member
Apr 24, 2013
211
170
Changamkia fursa hizo za ajira kabla ya tarehe 15.12.2013. Nawatakieni mafanikio mema kwa watakaohusika kutuma maombi.
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Similar Discussions

Top Bottom