Ajali kutoka Tanga | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Ajali kutoka Tanga

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by Konakali, Feb 3, 2010.

  1. Konakali

    Konakali JF-Expert Member

    #1
    Feb 3, 2010
    Joined: Dec 15, 2009
    Messages: 1,506
    Likes Received: 70
    Trophy Points: 145
    Wana JF na Watanzania wote nawapeni pole sana kwa kilio hiki tena. Na wenye taarifa kamili kuhusu ajali hiyo iliyowaua watu zaidi ya 20 papo hapo huko Tanga watupashe kwa undani.
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...