Indume Yene
Reaction score
46

Profile posts Latest activity Postings About

  • hey im a new member in jamiiforums im a girl if ma name sounds lyk a guys juc wanted to make friends
    Wadau hebu tupeni wasifu wa Bwana Guninita? Kwa sababu anaelekea kuwa na ufahamu mdogo sana na roho yake imekaa kifisadi zaidi.
    Hello Indume Yene,

    I would like to take this opportunity to wish you and your loved ones a very Merry Xmas and a happy and prosperous New Year. Also I wish you good health, happiness and good luck during the coming year of 2009.

    May God bless you and your loved ones.

    Merry Xmas and a Happy and prosperous New Year.
    Ilikuwa inahusu nini mkuu,

    Unaweza kuniandikia gembe@jamboforums.com na nitakujibu
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top