Behold the ,"Terrible Teens"

Endelea tu kujipa moyo,ni vizuri kwa afya yako
I dont care who wins I just want Justice and the rule of Law! Should Magu change today and abandon all his Hypocrisy double standards and unfair political practice, you will never hear me say a single word against him!
 
Ndio kazi mliobaki nayo kwa sasa.sie tunapiga kazi 2020,mtaonesha katuni sie tutaonesha madaraja na barabara
madaraja na barabara mtayajenga kwa fedha kutoka wapi? mmenyimwa misaada. na mabenki ya wakubwa yamegoma kuwakopesha. mnatia huruma mpaka myarwanda Kaberuka anegotiate ili EU walegeze kibano.
 
T Too cheap a tool for thoughtful minds.
 

Similar Discussions

Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…