Z

Profile posts Latest activity Postings About

  • M
    Dah dada maranyingi mm hutumia kanokia changu kubrowse so nashindwa ona pm na msg nyingine. kiujumla siifaidi vizuri jf kama kuwa na marafiki ka ww n so on.
    Kesa
    Hello Zion Daughter,
    Are proclaiming His Majesty's Kingdom. Pray for our nation's peace after October, 31st
    Mwita Maranya
    Hi Zion Daughter,

    I hope you are doing great.

    I have been away for sometime, coming back to JF, just greetig all ma friends.

    Have a nice day.
    Z
    Ofcourse Da womanizer i dont mind,I like you!
    Da Womanizer
    Lets b frnds Charity if u dont mind of coz
    HarusiYetu
    Nafurahi kukuona katika forum hii. Naamini tutakuwa pamoja katika kuchangia mada na kuleta mada mptya hapa JF.

    Wasalaam! Mr. Mtanzania Halisi.
    ISACOM
    Yeah...!Its my real picture.Thanks ma friend and have a nice day.Vp mwenzangu huko wapi?Tz au
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top