Mama Mdogo
Reaction score
564

Profile posts Latest activity Postings About

  • Ahsante rafiki kwa kuvuta subira: Mchakato ni kmali sana mwaka huu. La muhimu ni kama ulivyosema ni kuiombea dua njema nchi yetu
    Hello Mother Juniour Mzima weye? Kimya mno au uko kwenye mchakato wa 31 Octoba? Usinisahau kwenye ufalme wako
    Thanks Ab-Titchaz and Bubu Ataka Kusema for your Xmas and a New Year greetings. I also wish you a Happy New Year, and all the best during 2009. Better Late than Never!!!!
    Hello Mama Mdogo,

    I would like to take this opportunity to wish you and your loved ones a very Merry Xmas and a happy and prosperous New Year. Also I wish you good health, happiness and good luck during the coming year of 2009.

    May God bless you and your loved ones.

    Merry Xmas and a Happy and prosperous New Year.
    Thanks for the compliments. I am just inquistive how you manage life with this beatiful but massive moustache of yours!!!
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top