Kana-Ka-Nsungu

Profile posts Latest activity Postings About

  • Mbona naona wazee wa JF hamuonekani kulikoni
    Icadon nae kakimbilia wapi?
    Hello KKN,

    I would like to take this opportunity to wish you and your loved ones a very Merry Xmas and a happy and prosperous New Year. Also I wish you good health, happiness and good luck during the coming year of 2009.

    May God bless you and your loved ones.

    Merry Xmas and a Happy and prosperous New Year.
    Bado tunapambana na mafisadi tu, kuna matunda kidogo yanaridhisha lakini bado tuna safari ndefu. Bado kuna usanii mwingi na viini macho. Nafurahi kukuona tena niliimiss michango yako. Lete habari za bongo.
    Nimerudi wakuu, was in bongo for about 8 weeks, michemsho na bia kwa sana, i kind of forgot about JF a bit, tuko pamoja.
    Im around Bonnie, kazi inabana kiaina lakini kina ninapoguswa na mada siachi kusema kile ninachofikiri, I would like to think am still active although not as much as I would like to be, thanks.
    Kana
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top