• Mpendwa mteja, tunakusihi jitahidi kuosha mikono kwa maji safi na sabuni mara kwa mara na kwa siku chache hizi jaribu kutulia nyumbani kuepusha maambukizi ya #CORONAVIRUS
1
Reaction score
4,536

Profile posts Latest activity Postings About

  • mercy28
    Dear,
    I am so delighted to contact you and i appreciate the opportunity to
    write you this email, i will be please if you will reply my mail for me to discuss my emotional feelings with you in private.mercy_peters28@yahoo.com
    Thanks, Mercy.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top