Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Natafuta Retired Trained Nurse

Discussion in 'Matangazo madogo' started by Zero One Two, Nov 27, 2009.

  1. Z

    Zero One Two JF-Expert Member

    #1
    Nov 27, 2009
    Joined: Sep 16, 2007
    Messages: 9,394
    Likes Received: 15
    Trophy Points: 0
    Jamani kama kuna mtu mwenye address ya mtu ambaye aliwai kuwa nurse na ame retire .Namhitaji ili aweze kumtunza mwanangu mwenye kuhitaji msaada wa Psychiatric management.Sio lazima awe ni nurse wa Diploma,No!.Thanks
     
Loading...