Hapo nimeona sevices kama brand awareness campaign, promotion of products etc I guess it is right for me to assume that you are knowledgeable in the advertsing space or marketing.
Kwa dunia ya sasa ambayo everything is moving into digital even advertising unahitaji capital ya nini, just create value for the businesses you want to work with and things will take off from there. Sasa ofisi ya nini wakati hauna paying client hata mmoja, hustle hard mchizi, usione aibu knockin on those doors mpaka ukamate fursa, mambo ya kusubiria mtu aungane na wewe ndio uanze, usipoangalia utangoja milele. Show people what you are capable of doing na kama kweli we ni mtamu(skilled) in whatever you are doin clients watakutafuta tu.