King'asti
Reaction score
2,968

Profile posts Latest activity Postings About

  • HI.
    It is better that u warned me,they would have sued me!
    You are becoming my elder sister that I have never had.

    Do you have any life experience in US or Europe?particularly on expenditure?

    Hii kwa sababu US for example wanatoa arround $ 35000 to $50000 yearly kwa residents,so I would like to know possible savings in a year in relation to hapa ambapo serikali ya JK inatoa just $10 000 yearly and possibly I can save 90% with my salary flowing into an account in Tz.

    So which is which?
    Plz ntl kama unajua.

    Have nyc tym
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top