Natafuta kazi nina uzoefu na petro/filling station | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Natafuta kazi nina uzoefu na petro/filling station

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Said sadart, Feb 16, 2017.

  1. S

    Said sadart New Member

    #1
    Feb 16, 2017
    Joined: Feb 14, 2017
    Messages: 2
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 5
    Mimi ni kijana mwenye umri wa miaka 21. Ninaishi katika mkoa wa Singida, singida mjini. Ninaomba wakuu mnisaidie kupata ajira. Pia ninauzoefu wa petro/filling station. Ntashukuru kama mkini saidia hili tatizo langu
     
  2. D

    Dundo_Boy JF-Expert Member

    #2
    Feb 17, 2017
    Joined: Dec 29, 2015
    Messages: 2,468
    Likes Received: 2,355
    Trophy Points: 280
    Uzoefu wa filling station uliupataje?....tuanzie hapo kwanza, una kakiwango gani ka elimu?
     
  3. S

    Said sadart New Member

    #3
    Feb 23, 2017
    Joined: Feb 14, 2017
    Messages: 2
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 5
    Nimehitimu kidato cha nne
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...