• Mpendwa mteja, tunakusihi jitahidi kuosha mikono kwa maji safi na sabuni mara kwa mara na kwa siku chache hizi jaribu kutulia nyumbani kuepusha maambukizi ya #CORONAVIRUS
Kevo
Reaction score
23

Profile posts Latest activity Postings About

  • NaimaOmari
    Kevo am about to throw a net all over that town to find you .. whats happening .. yaaah ofcourse you are having a good time with the hols ... i add you one .. Happy New Year .. and after that i want us to touch base on daily basis ama? how have you been by the way .. me! around and about but fine .. Miss you friend
    Mbu
    ***merry xmas to you and your family, be blessed!***
    Steve Dii
    Happy Holidays Kevo! Have good time and stay safe...

    Best regards
    Ab-Titchaz
    Asante kwa kunipitia barazani kwangu.

    Merry Christmas to you and yours and may the New year bring abundance of blessings.
    M
    Kevo, thanx mwanangu. Nakutakia kila la heri pia katika sikukuu ya Xmas, take care and be good.
    YournameisMINE
    Thanx mayyn, merry x-mas and happy nu yea to you too!! Best of luck in the year 2009....

    yay!
    BAK
    Hello Kevo,

    Thanks a lot for your Xmas wishes. I would like to take this opportunity to wish you and your loved ones a very Merry Xmas and a happy and prosperous New Year. Also I wish you good health, happiness and good luck during the coming year of 2009.

    May God bless you and your loved ones.

    Merry Xmas and a Happy and prosperous New Year.
    Invisible
    Asante sana mkuu Kevo kwa salaams zako kwenye Profile yangu. Mwenyezi Mungu akujaalie wewe na familia yako sikukuu njema ya Noel na Mwaka mpya. Tuanze mwaka 2008 kwa ushirikiano na uwe mwaka wa faraja na mafanikio kwa kila mmoja wetu na watanzania wote kwa Ujumla.

    Invisible
    Kibunango
    Kila la heri katika kusherehekea krismasi na mwaka mpya...!
    NaimaOmari
    Kevo hapana thats a very serious accussation sweetheart never seen any messages from you i swear .. will have to place charges against you .. Please unatumia njia gani? Miss you this biiiiiiiig .. umenitupa really
    M
    Nakutakia furaha ya sikukuu ya Eid
    NaimaOmari
    Thanks big guy .. your message so touching .. be blessed in abundancy .. love you too lollypop
    M
    Hodi nyumba hii, mzima wewe, hongera kwa kuukaribia uzee! Nakutakia maisha marefu, afya njema na baraka tele.
    Masanilo
    Mzee nimependa sana Avatar yako waweza nitumia?
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top