Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wa - Egypt waliandamana kwa amani....sisi tumeanza kwa mabomu!

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by BIN BOR, Feb 17, 2011.

  1. BIN BOR

    BIN BOR JF-Expert Member

    #1
    Feb 17, 2011
    Joined: Nov 23, 2010
    Messages: 752
    Likes Received: 3
    Trophy Points: 35
    Natamani ya Gongo la mboto yangekuwa mwanzo wa revolution
     
Loading...