Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

About NHIF Interview

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by pufray, Nov 4, 2011.

  1. p

    pufray Member

    #1
    Nov 4, 2011
    Joined: Nov 2, 2011
    Messages: 10
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Kama kuna mdau anakumbuka nafasi walizotoa hawa jamaa anikumbushe,coz ni muda sasa umepita na kutokana na kutuma app's sehem nyng cna kumbukumbu japo nakumbuka niliomba.
     
  2. bakuza

    bakuza JF-Expert Member

    #2
    Nov 4, 2011
    Joined: Nov 15, 2010
    Messages: 487
    Likes Received: 4
    Trophy Points: 35
    Id preparation
     
Loading...