natamani ku-adopt

phina

JF-Expert Member
Joined
Jul 18, 2011
Posts
414
Reaction score
126
Habari..i'm a single tanzanian lady and i really wish to adopt mtoto wa kike wa hapa.najiweza kiuchumi ila nipo single.kuna mtu anayejua kuhusu process ya kuadopt??naishi bongo and i dont plan to move.
Its urgent..tnx
 
Habari..i'm a single tanzanian lady and i really wish to adopt mtoto wa kike wa hapa.najiweza kiuchumi ila nipo single.kuna mtu anayejua kuhusu process ya kuadopt??naishi bongo and i dont plan to move.Its urgent..tnx
You better take one of your relatives than adopting a child. Are you not african? Besides you are still young why can't you look someone you can have a child with. Mtoto ulomzaa mwenyewe ana thamani kubwa na kuna raha ya kipekee labda kama una tatizo la uzazi.
 
Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…