Mallaba
Joined
Likes
4

Profile posts Latest activity Postings About

  • Mziba
    yani mallaba hii quote nlikua siijui. kawaida me hupenda kusoma signature, yako ilinidatisha. hii yako kali. nilikosea jina. ni Abtichaz. yeye ni moderator nikiwaga na shida ya kuverify maneno namchekigi yeye. lakini nadhani umenifidisha.
    Mziba
    Mallaba where did you get the JK nyerere quote? teach me. I think i will help to spread your blessings. you got two days to answer that, or i will report to the Alcatraz him self. ok bro. This is the only thing for a root man. so pls be honest and quick. Nakusubiri ujibu hili swali Bro.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…