Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

URGENT: Vacancies at COMESA Secretariat

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Maxence Melo, Jun 29, 2010.

  1. Maxence Melo

    Maxence Melo JF Founder Staff Member

    #1
    Jun 29, 2010
    Joined: Feb 10, 2006
    Messages: 2,589
    Likes Received: 300
    Trophy Points: 180
  2. Tiba

    Tiba JF-Expert Member

    #2
    Jun 29, 2010
    Joined: Jul 15, 2008
    Messages: 4,501
    Likes Received: 52
    Trophy Points: 145
    Mkuu Melo,

    Asante kwa kutundika tangazo hilo. Nashangaa kwa nini hawa jamaa wanataka maombi yapitie serikalini. Hapa wanatoa nafasi ya watoto wa vigogo kupitishiwa maombi yao.

    Tiba
     
  3. Kamaka

    Kamaka JF-Expert Member

    #3
    Jun 30, 2010
    Joined: Jun 7, 2010
    Messages: 561
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 33
    I doubt it..goverment will make it tough though
     
Loading...