Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Technician in civil anahitajika haraka

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Godwine, Mar 23, 2012.

  1. G

    Godwine JF-Expert Member

    #1
    Mar 23, 2012
    Joined: Jan 15, 2010
    Messages: 1,352
    Likes Received: 13
    Trophy Points: 135
    Technician anahitajika in civil engineering,



    Tuma CV na refferee mmoja Register Engineer ambatanisha na namba yake ya registration
    Apply to HR Mchubanga enterprises

    Box 71997 Dar es salaam

    gdwnchch@gmail.com
     
Loading...