Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Nini hatma ya malumbano ya wanasiasa wa tanzania?

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Nova Kambota, Jan 2, 2011.

  1. Nova Kambota

    Nova Kambota Member

    #1
    Jan 2, 2011
    Joined: Nov 12, 2009
    Messages: 62
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Wanajamvi wenzangu nauliza hivi nini hatima ya malumbano ya wanasiasa wa Tanzania?









    Nova Kambota is on JF enjoy his critical arguments and views
     
Loading...