Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

BEWARE!!! New Security Scanner

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by Boflo, Feb 15, 2010.

  1. Boflo

    Boflo JF-Expert Member

    #1
    Feb 15, 2010
    Joined: Jan 20, 2010
    Messages: 4,394
    Likes Received: 12
    Trophy Points: 135
    New hand held security scanner on test-soon to be used in malls, hotels, etc!!!
     

    Attached Files:

  2. K

    Kituko JF-Expert Member

    #2
    Feb 15, 2010
    Joined: Jan 12, 2009
    Messages: 5,979
    Likes Received: 1,121
    Trophy Points: 280
    kama kawa Bwabwa na mambo na nyuzi zako ni zilezile, hivi huwa hauna nyuzi zingine za maana
     
  3. H

    Hofstede JF-Expert Member

    #3
    Feb 15, 2010
    Joined: Jul 15, 2007
    Messages: 3,586
    Likes Received: 16
    Trophy Points: 0
    Bwabwa hii ni ya kuleeeeee, unapoingia kwa hodi kwa risk yako au.
     
Loading...